USB na mieru

Ak ste v ponuke reklamných USB nenašli čo hľadáte, alebo chcete svojim obchodným partnerom podarovať jedinečný predmet, ponúkame vám možosť výroby originálnych USB kľúčov na mieru. USB flash disky vlastného tvaru sú veľmi populárnyjm reklamným predmetom. Najčastejšie sa vyrábajú z PVC gumy vzhľadom k jej cenovej dostupnosti, v prevedení 2D a 3D v minimálnom náklade od 100 ks a v akejkoľvek dostupnej kapacite.

Proces výroby sme pre vás čo najviac zjednodušili, takže okrem vašej predstavy USB  k začatiu výroby od vás nepotrebujeme žiadne ďaľšie prípravy.

Priebeh výroby USB:

1. Nápad, predstava klienta: na začiatku nám postačí zaslanie loga, obrázku alebo náčrtu predstavy rukou. Pre presnejší a rýchlejší postup definujte rozmer kľúča, zadanie a počet farieb, materiál a počet kusov. Podľa inštrukcii pripravíme signálny návrh USB.

2. Objednávka: pred začatím všetkých prác na výrobe originálneho USB predchádza z našej strany zaslanie finálnej kalkulácie a zálohovej faktúry vo výške 100% celkových nákladov. Od zákazníka požadujeme zaslanie záväznej objednávky a úhrady zálohy do 3 dní.

3. Vizualizácia návrhu: Podľa inštrukcii pripravíme signálny návrh USB tak, aby čo najpresnejšie vystihoval vaše požiadavky a predstavy. Grafická vizualizácia návrhu USB je zdarma.

4. Príprava vzorky USB: Po odsúhlasení vizualizácie a doladení všetkých detailov pripravíme vzorku USB a jej obrázok porovnaný s Pantone škálov zasielame na odsúhlasenie

5. Výroba USB: po odsúhlasení vzorky okamžite pristúpime k samotnej výrobe USB. Čas výroby sa môže líšiť od náročnosti spracovania, materiálu a aj počtu kusov. Zvyčajne doba trvania výroby USB na zakázku je 10 - 14 dní.

6. Expedícia USB: Po ukončení výroby vám zákazku doručíme priamo na vašu adresu.

 

Nenašli sa žiadne produkty.
Kontaktný formulár k produktu
Produkt *
Meno a priezvisko *
Telefón
Email *
Vaša správa *
Odpíšte kód z obrázka
verify

© 2024 CTRL + C, s.r.o. • tvorba eshopu cez UNIobchod, webhosting spoločnosti WEBYGROUP