Doprava

Osobný odber:
V prípade záujmu a po vzájomnej dohode je možný osobný odber na adrese sídla spoločnosti:

Lipová 52/6, 958 04 Partizánske (Veľké Bielice)

Kontakty
Adriana Kotláriková - Tel. +421 (0) 905 354 645, e-mail: adriana@ctrl-c.sk

Tomáš Nagy -                Tel. +421 (0) 905 966 062, e-mail: tomas@ctrl-c.sk

Kontaktný formulár

 

Vnútroštátna doprava:
 
Lehota dopravy je nasledujúci pracovný deň po dni podania kdekoľvek na území Slovenskej republiky. O dodaní zásielky kuriérskou službou budete priebežne informovaný e-mailom alebo SMS notifikáciou o pohybe zásielky.* Balík je doručovaný maximálne 3-krát. Informáciu o predpokladanom doručení dostávate s 1 až 3-hodinovým časovým predstihom, môžete dostať aj telefonický kontakt na kuriéra ako aj na zákaznícky servis a link, prostredníctvom ktorého môžete zmeniť požadované údaje o doručení.** Zároveň Vám bude doručený PIN kód k zásielke, vďaka ktorému sa nemusíte pri preberaní zásielky identifikovať dokladom totožnosti a môže ho za Vás prebrať ktokoľvek, komu poskytnete PIN kód.*** Celé prebratie zásielky je tak rýchlejšie a bezkontaktné. Oznámenie je odoslané v deň doručenia a obsahuje tiež číslo balíka a v prípade dobierky jej sumu. Dobierku môžete zaplatiť kuriérovi v hotovosti alebo platobnou kartou. V prípade dohody s kuriérom môže spoločnosť DPD doručiť zásielku aj na alternatívne miesto doručenia a to do vybraného miesta DPD Pickup. 
* po odovzdaní zásielky kuriérovi, Vám pošleme číslo balíka, na základe ktorého môžete  balík sledovať na tomto linku - https://www.dpd.com/sk/sk/cakam-balik/sledovanie-balikov/
** V prípade potreby viete zmeniť adresu alebo deň doručenia v aplikácii myDPD
*** Ak zásielka obsahuje tovar, ktorý smie prebrať iba plnoletá osoba, ktorá najneskôr v deň doručenia dovŕšila 18 rokov, je potrebné, aby sa kuriérovi preukázal príjemca platným dokladom totožnosti na preukázanie veku.
V prípade akýchkoľvek otázok sa môžete obrátiť na spoločnosť DPD prostredníctvom e-mailovej adresy - dpd@dpd.sk
DPD kuriér zvyčajne doručuje zásielky v pracovných dňoch medzi 10.00 – 16.00h

Doručenie na adresu (nad 500 € bez DPH)

ZADARMO ZADARMO
Doručenie + dobierka  (pod 500 € bez DPH) 5,80 € bez DPH

6,96 € s DPH

Doručenie + prevodný príkaz (pod 500 € bez DPH) 3,60 € bez DPH 4,32 € s DPH
Doručenie + predfaktúra alebo platba online kartou 3,60 € bez DPH 4,32 € s DPH

Uvedené ceny sú účtované za každý 15 kg balík, vrátane palivového a mýtneho poplatku.

UPOZORNENIE - v čase zvýšenej záťaže na kuriérske služby (obyčajne pred Vianocami) môže v ojedinelých prípadoch trvať doručenie objednávky 1 až 3 pracovné dni. Dôležité je zadanie správnej dodacej adresy a kontaktných údajov, ktoré pri ich nesprávnom zadaní môžu skomplikovať alebo predĺžiť dobu doručenia aj za štandardných okolností. Preto by sme Vás radi poprosili, aby ste tieto informácie dôkladne po sebe skontrolovali pred odoslaním objednávky.

Medzinárodná doprava:

Zásielka je doručená kuriérom na súkromnú adresu kdekoľvek na území Českej republiky, Maďarska, Rakúska, Poľska, Bulharska, Rumunska, Chorvátska, Slovinska, Nemecka, Švajčiarska, Francúzska, Írska, Belgicka, Luxemburska, Holandska, Estónska, Litvy, Lotyšska, Dánska, Fínska, Švédska, Grécka, Talianska, Španielska a Portugalska.
O dodaní zásielky kuriérskou službou budete priebežne informovaný e-mailom alebo SMS notifikáciou o pohybe zásielky. Po odovzdaní zásielky kuriérovi, Vám pošleme číslo balíka, na základe ktorého môžete  balík sledovať.
Možnosť zaslania balíka do odberného miesta Packeta ponúkame iba pre krajiny - Česká republika, Poľsko, Maďarsko, Bulharsko, Chorvátsko a Rumunsko. 

Hmotnosť jedného balíka pri medzinárodnej preprave je maximálne 10kg. Zároveň balík nie je možné poslať na dobierku. Doba doručenia je väčšinou 3 - 5 pracovných dní.

Cenník medzinárodnej dopravy:

Česká republika
Kuriér- 12€ s DPH
Odberné miesto Packeta - 11€ s DPH
Maďarsko, Poľsko, Bulharsko, Chorvátsko, Rumunsko
Kuriér - 12€ s DPH
Odberné miesto Packeta - 11€ s DPH

Rakúsko, Slovinsko - 12€ s DPH
Litva, Lotyšsko - 15€ s DPH
Nemecko, Belgicko, Estónsko, Taliansko, Grécko - 18€ s DPH
Španielsko - 20€ s DPH
Dánsko, Holandsko - 22€ s DPH
Francúzsko - 23€ s DPH

Švajčiarsko - 24€ s DPH
Luxembursko, Švédsko, Portugalsko, Fínsko - 30€ s DPH

Írsko - 46€ s DPH

 

DPD Pickup:

Je sieť odberných miest spoločnosti DPD v rámci celého Slovenska. Pri výbere dopravy môžete využiť doručenie do odberného miesta Pickup alebo AlzaBoxu a boxov Slovenskej pošty. Balík si tak budete môcť vyzdvihnúť v dni a čase, ktorý vyhovuje vám. Cena za dopravu službou DPD Pickup je 2,80€ bez DPH. Poplatok za dobierku je 2,20€ bez DPH.

Ako si viete nájsť odberné miesto DPD Pickup? – Jednoduchým spôsobom. V procese objednávky, v kroku "doprava a platba" si zvolíte DPD Pickup SR a jednoducho si viete nájsť odberné miesto podľa PSČ, mesta, ulice alebo názvu pobočky. Zoznam odberných miest nájdete aj na stránke DPD.

Aké výhody prinášajú odberné miesta DPD Pickup?
- veľká sieť odberných miest a doručovacích boxov (viac ako 1000) a postupne pribúdajú ďalšie.
- flexibilný čas odberu balíka, v závislosti na otváracích hodinách prevádzky. AlzaBoxy a Boxy Slovenskej pošty sú prístupné 24 hodín denne, 7 dní v týždni (vrátane víkendov a sviatkov). Viac informácií o AlzaBoxoch (a ďalších balíkoboxoch) nájdete tu.
- okrem hotovosti aj možnosť zaplatiť dobierku kartou alebo cez Viamo.

POZOR!!! - v AlzaBoxoch je platba za dobierku možná iba vopred. Po doručení zásielky do AlzaBoxu Vám DPD pošle inštrukcie a link na zaplatenie dobierky vopred cez platobnú bránu. Až po zaplatení dobierky Vám DPD pošle PIN kód, ktorým si budete môcť prevziať balík v AlzaBoxe.

- uloženie zásielky v odbernom mieste DPD Pickup je až 5 kalendárnych dní. V AlzaBoxe a v Boxoch Slovenskej pošty je zásielka uložená 3 kalendárne dni (vrátane víkendov a sviatkov).
- o dodaní zásielky do odberného miesta ste priebežne informovaný e-mailom alebo SMS správou ako aj o časoch, kedy si môžete balík vyzdvihnúť a zároveň Vám bude doručené aj heslo (PIN kód) pre vyzdvihnutie zásielky, ktoré nadiktujete obsluhe výdajného miesta, alebo zadáte podľa inštrukcií v AlzaBoxe a v Boxoch Slovenskej pošty.

- po odovzdaní zásielky kuriérovi, Vám pošleme číslo balíka, na základe ktorého môžete  balík sledovať na tomto linku - https://www.dpd.com/sk/sk/cakam-balik/sledovanie-balikov/

UPOZORNENIE - pri výbere doručenia do AlzaBoxu (alebo do ďalších balíkoboxoch) môže nastať v ojedinelých prípadoch situácia (najčastejšie v predvianočnom období), že vo vybranom AlzaBoxe nie je voľné miesto na uloženie zásielky, ktorá sa tak bude doručovať nasledujúce pracovné dni, keď sa miesto v AlzaBoxe uvoľní. Doručenie zásielky sa tak môže predĺžiť a na túto situáciu nemáme žiadny vplyv.

V prípade akýchkoľvek otázok sa môžete obrátiť na spoločnosť DPD prostredníctvom e-mailovej adresy - dpd@dpd.sk

© 2024 CTRL + C, s.r.o. • tvorba eshopu cez UNIobchod, webhosting spoločnosti WEBYGROUP