Doprava

Osobný odber:
V prípade záujmu a po vzájomnej dohode je možný osobný odber na týchto adresách:

Lipová 52/6, 958 04 Partizánske (Veľké Bielice)

 

Adresa (sídlo spoločnosti)
CTRL + C, s.r.o., Lipová 52/6, 958 04 Partizánske

Kontakty
Adriana Berecová - Tel. +421 (0) 905 354 645, e-mail: adriana@ctrl-c.sk

Tomáš Nagy -        Tel. +421 (0) 905 966 062, e-mail: tomas@ctrl-c.sk

Kontaktný formulár

 

Vnútroštátna doprava:
 
Zásielka je doručená kuriérom DPD na súkromnú adresu, kdekoľvek na území Slovenskej republiky. Príjemca zásielky má možnosť interaktívnej komunikácie s DPD aj mimo štandardnej pracovnej doby a v deň vyexpedovania zásielky je upozornený SMS správou. DPD Home taktiež zahŕňa štandardnú dobu doručenia v nasledujúci pracovný deň, poistenie tovaru až do 2 500 €, tri pokusy o doručenie a spätnú prepravu odosielateľovi, v prípade nedoručiteľného balíka. 

 

Doručenie na adresu (nad 500 € bez DPH)

ZADARMO

ZADARMO

Doručenie + dobierka  (pod 500 € bez DPH)

5,80 € bez DPH

6,96 € s DPH

Doručenie + prevodný príkaz (pod 500 € bez DPH)

3,60 € bez DPH

4,32 € s DPH

Doručenie + predfaktúra

3,60 € bez DPH

4,32 € s DPH

* Uvedené ceny sú účtované za každý 15 kg balík, vrátane palivového a mýtneho poplatku.

Medzinárodná preprava:

Zásielka je doručená kuriérom DPD na súkromnú adresu kdekoľvek na území Českej republiky, Maďarska, Rakúska, Poľska, Nemecka, Francúzska, Írska, Belgicka, Luxemburska a Holandska. Príjemca zásielky má možnosť interaktívnej komunikácie s DPD aj mimo štandardnej pracovnej doby a v deň vyexpedovania zásielky je upozornený SMS správou. DPD taktiež zahŕňa tri pokusy o doručenie a spätnú prepravu odosielateľovi, v prípade nedoručiteľného balíka. 
Hmotnosť balíka pri medzinárodnej preprave je maximálne 10kg. Zároveň balík nie je možné poslať na dobierku.
 
Cenník medzinárodnej prepravy:
 
Česká republika - 12€ s DPH
Maďarsko, Poľsko a Rakúsko - 13,20€ s DPH
Nemecko - 18€ s DPH
Francúzsko, Írsko, Belgicko, Holandsko a Luxembursko - 22€ s DPH

* Uvedené ceny sú účtované za jeden balík s hmotnosťou maximálne 10kg, vrátane palivového a mýtneho poplatku.

 

DPD Pickup - je sieť odberných miest spoločnosti DPD v rámci celého Slovenska. Pri výbere dopravy môžete využiť doručenie do odberného miesta Pickup alebo AlzaBoxu. Balík si tak budete môcť vyzdvihnúť v dni a čase, ktorý vyhovuje vám. Cena za dopravu službou DPD Pickup je 2,80€ bez DPH. Poplatok za dobierku je 2,20€ bez DPH.

Ako si viete nájsť odberné miesto DPD Pickup? – Jednoduchým spôsobom. V procese objednávky, v kroku "doprava a platba" si zvolíte DPD Pickup SR a jednoducho si viete nájsť odberné miesto podľa PSČ, mesta, ulice alebo názvu pobočky. Zoznam odberných miest nájdete aj na stránke DPD.

Aké výhody prinášajú odberné miesta DPD Pickup?

- veľká sieť odberných miest a doručovacích boxov (viac ako 1000) a postupne pribúdajú ďalšie

- flexibilný čas odberu balíka, v závislosti na otváracích hodinách prevádzky. AlzaBoxy sú prístupné 24 hodín denne, 7 dní v týždni (vrátane víkendov a sviatkov). Viac informácií o AlzaBoxoch nájdete tu.

- okrem hotovosti aj možnosť zaplatiť dobierku kartou alebo cez Viamo

- uloženie zásielky v odbernom mieste DPD Pickup je až 7 kalendárnych dní (s možnosťou online predĺženia až na 21 dní). V AlzaBoxe je zásielka uložená 3 kalendárne dni, aj počas víkendov a sviatkov.

- o dodaní zásielky do odberného miesta ste priebežne informovaný e-mailom alebo SMS správou ako aj o časoch, kedy si môžete balík vyzdvihnúť a zároveň Vám bude doručené aj heslo (PIN kód) pre vyzdvihnutie zásielky, ktoré nadiktujete obsluhe výdajného miesta, alebo zadáte podľa inštrukcií v AlzaBoxe.

- po odovzdaní zásielky kuriérovi, Vám pošleme číslo balíka, na základe ktorého môžete  balík sledovať na tomto linku - https://www.dpd.com/sk/sk/cakam-balik/sledovanie-balikov/

UPOZORNENIE - pri výbere doručenia do AlzaBoxu môže nastať v ojedinelých prípadoch situácia (najčastejšie v predvianočnom období), že vo vybranom AlzaBoxe nie je voľné miesto na uloženie zásielky, ktorá sa tak bude doručovať nasledujúce pracovné dni, keď sa miesto v AlzaBoxe uvoľní. Doručenie zásielky sa tak môže predĺžiť a na túto situáciu nemáme žiadny vplyv.

V prípade akýchkoľvek otázok sa môžete obrátiť na spoločnosť DPD prostredníctvom e-mailovej adresy - dpd@dpd.sk

© 2023 CTRL + C, s.r.o. • tvorba eshopu cez UNIobchod, webhosting spoločnosti WEBYGROUP