Balíček Duolife IMUNITA

Obsahuje prípravky na podporu funkcie organizmu

Cena s DPH:
278,00 €
Cena bez DPH:
231,67 €
 
Dostupnosť:
Na objednávku
Obj. číslo:
DLPAPODP0101PP
-+

Balíček Duolife IMUNITA

Obsahuje prípravky na podporu funkcie organizmu

Balíček DuoLife IMUNITA obsahuje presne skomponované prípravky, ktoré podporujú funkcie organizmu a ladí s denným biorytmom. • s informáciami o všeobecnom pôsobení • s odporúčaným spôsobom užívania • s odporúčaným časom dávkovania • s dietetickým odporúčaním a pokynmi pre 7-dňové užívanie

Úlohou imunitného systému je ochrana pred vonkajším ohrozením. Udržanie správnej funkcie imunitného systému záleží na genetických podmienkach, veku, kondícii organizmu, spôsobu stravovania a množstve stresu. Vybrané výrobky DuoLife, ktoré tvoria balík Podpora imunity – to je krok smerom k posilneniu imunitného systému, pretože dodávajú organizmu látky, ktoré podporujú jeho správnu činnosť.

Biologické hodiny IMUNITA:

8:00 – 25 ml DuoLife Deň pred jedlom
8:30 – 2 kapsule BorelissPro Medical Formula a 25 ml Vita C
10:00 – 25 ml Aloe DuoLife + 20 ml Chlorofyl DuoLife
14:00 – 5 ml RegenOil Liquid Gold + 2 kapsule ProSelect Medical Formula
19:00 – 25 ml DuoLife Noc pred jedlom*

Balíček obsahuje:

1 ks - Vita C (750 ml),
1 ks - Aloes (750 ml),
1 ks - ProSelect (60 kapsúľ),
1 ks - BorelisPro (60 kapsúľ),
1 ks - Chlorofil (750 ml),
1 ks - DuoLife Deň a Noc (Deň 750 ml + Noc 750 ml),
1 ks - RegenOil LiquidGold (250 ml)

Chcete sa dozvedieť viac?
Imunitný systém človeka má za úlohu chrániť organizmus pred vonkajšími faktormi. Jeho selektívne mechanizmy sú pre ľudský organizmus veľmi dôležité. Je to totiž integračný systém, ktorý komunikuje s nervovým a hormonálnym systémom.

Imunitný systém sa formuje ešte pred narodením, potom sa vyvíja v detstve a dosahuje plnú zrelosť asi vo 12. roku veku. Jeho správne fungovanie závisí od faktorov prostredia. Najdôležitejšia je výživa, ktorá by mala poskytovať vitamín C. Predchádzajúce štúdie preukázali, že vitamín C hrá významnú úlohu v štruktúrach imunitného systému, čo súvisí s jeho vysokou koncentráciou vo fagocytoch a lymfocytoch, ktorá prevyšuje koncentráciu zaznamenanú v plazme.

Najväčším orgánom imunitného systému je zažívací trakt, ktorý je zároveň najzraniteľnejší voči pôsobeniu patogénov.

Parazitológia - náuka o parazitujúcich organizmoch vnútri aj mimo hostiteľa, sa zaoberá ich biológiou, výskytom a šírením. Táto veda sleduje takisto priebeh parazitických chorôb a vývoj metód boja proti nim, rovnako ako prevenciu. Parazitizmus je antagonistické spojenie, v ktorom jedinci jedného druhu využívajú jedinca iného druhu, ktoré považujú za zdroj potravy a životného prostredia. Týmto spôsobom je hostiteľa poškodzujú. Interakcia vedú k spomaleniu tempa rastu hostiteľskej populácie. V ľudskom tele sa môže vyskytovať viac ako 300 druhov parazitov. Väčšinou sa ľudia domnievajú, že môžu byť len v črevách, možno ich však nájsť v každej časti tela.

Podľa štatistík je asi 2 miliardy ľudí napadnutých aspoň jedným parazitom. Celkový počet parazitóz presahuje 3 miliardy. Podľa WHO sa za posledných 10 rokov nakazilo viac ako 4,5 miliardy ľudí parazitmi rôznych druhov. V USA je to 85–95% ľudí, v Európe je zasiahnutá každá tretia osoba. Na tomto základe môžeme hovoriť o 25% úmrtnosti. Podľa najnovšieho výskumu malo 95% dospelých jeden až päť druhov parazitov. V ľudskom tele sa môžu vyvíjať ako mikroskopické parazity, tak aj tí viditeľní voľným okom.

Problémy súvisiace s výskytom parazitov u ľudí sa stále vracajú. Aj napriek tomu, že máme dvadsiate storočie, sú parazitárne choroby stále častejšie. Väčšie znalosti o parazitoch, zlepšenie hygienických podmienok a lepšie preventívne metódy – to všetko nestačí.

Genetická podmienenosť, vek, zdravotný stav, stres a strava sú faktory, ktoré ovplyvňujú riadne fungovanie imunitných mechanizmov. Z potravín, ktoré majú tiež imunologické účinky a vyskytujú sa v produktoch DuoLife, boli vybrané tie, ktoré majú imunomodulačné vlastnosti. Starostlivosťou o stav imunitného systému je možné dosiahnuť menej častý výskyt infekcií a ich miernejší priebeh.

*Výrobok použite pred posledným jedlom. Uvedená hodina je len približná.

** Odporúčame používať 3 mesiace

*** Jeden balíček pri pravideľnom používaní pre jednu dospelú osobu stačí asi na jeden mesiac.
Kontaktný formulár k produktu
Produkt *
Meno a priezvisko *
Telefón
Email *
Vaša správa *
Odpíšte kód z obrázka
verify

© 2022 CTRL + C, s.r.o. • tvorba eshopu cez UNIobchod, webhosting spoločnosti WEBYGROUP