DuoLife Keratin Hair Complex

Tekutý výživový doplnok na báze keratínu. 750 ml

Cena s DPH:
51,60 €
Cena bez DPH:
43 €
 
Dostupnosť:
Na objednávku
Obj. číslo:
DLLQPKHC010100
-+
Nastavte si strážneho psa.

DuoLife Keratin Hair Complex

Tekutý výživový doplnok na báze keratínu. 750 ml

DUOLIFE KERATIN HAIR COMPLEX ZDRAVIE A KRÁSA V JEDNOM
☑ Vypadávanie Vašich vlasov znížené o 34% už po jednomesačnej aplikácii**
☑ Značné obmedzenie vypadávania vlasov o 86% po uskutočnení úplnej ozdravné kúry**
☑ Vaše vlasy 10x silnejšie a 2x pružnejšie ako pred kúrou **
☑ Výrazne vyšší objem a hustota XXL pre tenké vlasy **
☑ Výsledky pôsobenia sú viditeľné po troch mesiacoch aplikácie**

Zloženie: pyré z guavového ovocia, šťava z plodov malín, formula extraktu z čiernej ryže a kvetov opuncie figovej štandardizovaná pre obsah antokyanínov (250mg/50ml), extrakt z ovocia embiliky lekárskej štandardizovaný pre obsah vitamínu C, extrakt z organických hrachových výhonkov (100mg/50ml), solubilizovaný keratín (100mg/50ml), extrakt z listov pŕhľavy dvojdomej (70mg/50ml), extrakt z hroznových jadierok štandardizovaný pre obsah polyfenolov (50 mg/50 ml), extrakt z prasličky roľnej (50 mg/50 ml).

Užívanie: 25 až 50 ml jedenkrát denne pred jedlom. Pred použitím pretrepať. Nepresahujte doporučenú dávku na spotrebu počas dňa. Produkt sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Vyvážený spôsob stravovania a zdravý životný štýl sú nevyhnutné pre správne fungovanie tela.

Skladovanie: výrobok uchovávajte pri izbovej teplote, mimo dosahu deti. Po otvorení uchovávajte v chladničke a spotrebujte do 30 dní. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Vzhľadom na to, že doplnok stravy DuoLife je prírodný produkt, chuť a konzistencia jeho jednotlivých šarží sa môže líšiť v závislosti od sezóny a surovín použitých pri výrobe. Prípadné usadeniny tvoria prírodné zložky a je to typický proces pre takéto produkty. Pre zníženie množstva usadeniny pred použitím pretrepte.

Kontraindikácie: precitlivenosť na ktorúkoľvek zložku produktu. Produkt sa nesmie používať počas tehotenstva a dojčenia.

Súvisiace produkty

Kontaktný formulár k produktu
Produkt *
Meno a priezvisko *
Telefón
Email *
Vaša správa *
Odpíšte kód z obrázka
verify

© 2024 CTRL + C, s.r.o. • tvorba eshopu cez UNIobchod, webhosting spoločnosti WEBYGROUP