DuoLife Medical Formula ProCholterol® - NEW

Pozitívne vplýva na srdcovo-cievny systém a reguluje cholesterol.

Cena s DPH:
29 €
Cena bez DPH:
24,17 €
 
Dostupnosť:
Na objednávku
Obj. číslo:
DLMFPCHO010100
-+
Nastavte si strážneho psa.

DuoLife Medical Formula ProCholterol® - NEW

Pozitívne vplýva na srdcovo-cievny systém a reguluje cholesterol.

DuoLife Medical Formula ProCholterol® - NEW Výživový doplnok ProCholterol® je bohatým zdrojom prírodných látok, ktoré vplývajú na udržanie čo najnižšej hladiny cholesterolu v krvi. Pozitívne vplýva na srdcovo-cievny systém. Je nezastupiteľný pre tých, ktorí majú problémy s cievami a krvným obehom. Tým, že tiež reguluje koncentráciu tukov v organizme a uľahčuje proces ich rozkladu, chráni organizmus pred ukladaním tukov na stenách ciev.
Skladovanie: Skladujte pri izbovej teplote takým spôsobom, aby k doplnkom nemali prístup malé deti.

Zložky: cestovný koreň čakanky (FOS), extrakt z plodov amle (Phyllanthus emblica) 5:1, extrakt z červenej ryže fermentovaný na kvasinkách 30:1 (3% monakolín K), patentovaná receptúra ProCholterol® získaná z nopála všeobecného (Opuntia ficus - indica), extrakt z cesnaku (Allium sativum) 10:1, extrakt z listov Gynostemma pentaphyllum 5:1, rastlinné fytosteroly z extraktu oleja zo sójových semien (Glycine max Merr.) 25:1, extrakt z listov Brahmi (Bacopa monnieri) 5:1. Zloženie obalu kapsule: organický derivát celulózy (HPMC), gellanová guma, meďnaté komplexy chlorofylov a chlorofylínov (farbivo). Protihrudkovacia látka: oxid kremičitý

Spôsob použitia: 1-2 kapsula denne. Neprekračujte odporúčanú maximálnu dennú spotrebu počas dňa. Produkt nemôže byť použitý ako náhrada (výmena) za pestreú stravu. Vyvážený spôsob stravovania a zdravý životný štýl sú dôležité pre normálne fungovanie organizmu.

Skladovanie: Skladujte pri izbovej teplote takým spôsobom, aby k doplnkom nemali prístup malé deti.

Kontraindikácie: Precitlivenosť na ktorúkoľvek zložku produktu. Tehotné a dojčiace ženy nemôžu používať tento doplnok.

Popis zloženia:
Extrakt z amalaki z plodov indického egreša je vynikajúci prostriedok, ktorý posilňuje srdce. Amalaki pôsobí ako prírodný, účinný antioxidant a je jeden z najbohatších prírodných zdrojov vitamínu C. Má pozitívny vplyv na mikrobiálnu flóru tráviaceho traktu a je znamenitým zdrojom chrómu, zinku a medi.

Extrakt z cesnaku účinne pomáha regulovať hladinu cholesterolu a triglyceridov v krvi, udržiavať ich vhodnú koncentráciu. Cesnak pozitívne vplýva na srdcovo-cievny a imunitný systém. Obsahuje bielkoviny, minerály, silice a vitamíny C, A, B1, B2 a PP. Vzhľadom na bohatý obsah vápnika cesnak môže zmierňovať prekyslenie organizmu.

Červená fermentovaná ryža ryža s obsahom monakolínu K podporuje činnosť pečene a vylučovanie tráviacich štiav. Vplýva na udržanie správnej koncentrácie tukov v krvi. Podporuje detoxikáciu organizmu a znižovanie telesnej hmotnosti. Je zároveň dôležitým prvkom výživy, ktorý chráni srdce a celý srdcovo-cievny systém.

ProCholterol® (patentovaná receptúra získaná z opuncie mexickej (Opuntia ficus-indica)) obsahuje relatívne veľkú koncentráciu kyseliny listovej - vitamínu, ktorý vplýva na reguláciu hladiny homocysteínu v tele. Homocysteín je aminokyselina, ktorá uľahčuje oxidáciu tzv. „zlého” cholesterolu zodpovedného za vznik arteriosklerózy. Účinne reguluje metabolizmus tukov v organizme.

Jiaogulan root extract (Gynostemma pentaphyllum) (tzv.päťlistý ženšen) pomáha udržiavať správnu hladinu tukov v krvi. Má niektoré účinky podobné ženšenu. Obsahuje aminokyseliny, vitamíny a minerály, ako napr. selén, horčík, zinok, vápnik, železo a fosfor. Je to účinný, komplexný antioxidant, ktorý podporuje reguláciu krvného tlaku a hladiny cholesterolu, zvyšuje výkon srdca a pozitívne vplýva na činnosť pečene.

Fytosteroly sú často využívané na reguláciu hladiny cholesterolu v organizme. Vďaka tomuto účinku výrazne znižujú riziko srdcovo-cievnych ochorení. Fytosteroly pomáhajú optimalizovať úroveň vstrebávania cholesterolu v črevách. Sú odporúčané okrem iných aj osobám, ktoré držia diétu s nízkym obsahom nasýtených tukov.

Extrakt z brahmi (Bacopa monnieri) redukuje proces oxidácie mastných kyselín v krvi, čím sa znižuje riziko vzniku srdcovo-cievnych ochorení. Je bohatým zdrojom fytosterolov, flavonoidov a triterpénových glykozidov.

Súvisiace produkty

Kontaktný formulár k produktu
Produkt *
Meno a priezvisko *
Telefón
Email *
Vaša správa *
Odpíšte kód z obrázka
verify

© 2024 CTRL + C, s.r.o. • tvorba eshopu cez UNIobchod, webhosting spoločnosti WEBYGROUP