DuoLife Medical Formula ProCardiol® NEW

Pozitívne pôsobí na srdcovo-cievny systém.

Cena s DPH:
29 €
Cena bez DPH:
24,17 €
 
Dostupnosť:
Na objednávku
Obj. číslo:
DLMFPCAR010100
-+
Nastavte si strážneho psa.

DuoLife Medical Formula ProCardiol® NEW

Pozitívne pôsobí na srdcovo-cievny systém.

DuoLife Medical Formula ProCardiol® NEW Výživový doplnok ProCardiol® je bohatým zdrojom prírodných látok, ktorých účinky pozitívne pôsobia na srdcovo-cievny systém. Napomáhajúc srdcu, chrániac cievy a zároveň podporujúc reguláciu hladinu cholesterolu v krvi prispievajú k udržiavaniu optimálnej činnosti srdcového svalu a ciev.

Skladovanie: Skladujte pri izbovej teplote takým spôsobom, aby k doplnkom nemali prístup malé deti.

Kontraindikácie: Precitlivenosť na ktorúkoľvek zložku produktu. Tehotné a dojčiace ženy nemôžu používať tento doplnok.

Popis zložiek:
Extrakt z hlohu posilňuje činnosť srdca, podporuje reguláciu krvného tlaku a krvný obeh. Obsahuje flavonoidy, ktoré podporujú prísun okysličenej krvi do srdcového svalu. Z viacerých výskumov je zrejmé, že extrakt z hlohu má priaznivý vplyv na zvyšovanie prietoku krvi v koronárnych artériách a tým pozitívne pôsobí na organizmus najmä pri fyzickej záťaži.

Extrakt z kvetov ibišteka obsahuje výbornú kombináciu antokyanínov, polyfenolov vrátane flavonoidov a mnohých kyselín. Je zdrojom nenasýtených mastných kyselín, podporuje udržanie vhodnej hladiny cholesterolu v krvi, chráni pečeň. Polyfenoly ako silné antioxidanty sú aktívne pri neutralizácii voľných radikálov.

Extrakt zo šupky červeného hrozna obsahuje veľa flavonoidov, t.j. prírodných antioxidantov, ktoré chránia pred srdcovými chorobami. Mnohé látky nachádzajúce sa v šupke hrozna a v červenom víne vplývajú na pevnosť a súčasne pružnosť ciev.

Extrakt z plodov granátovníka (granátové jablko) obsahuje bohaté spektrum vitamínov: skupinu B vitamínov, A, E, C. Obsahuje tiež kyselinu linolovú, ktorá pomáha udržiavať srdcovo- cievny systém v optimálnom stave. Výrazne vplýva na prekrvenie srdcového svalu a podporuje reguláciu metabolizmu tukov. Granátové jablko je považované za jednu z najsilnejších zmesí antioxidantov, má napr. trojnásobne silnejšiu antioxidačnú kapacitu ako zelený čaj.

Arónia patrí z bobuľovín medzi najzdravšie ovocie. Pozitívne vplýva na pružnosť a priepustnosť stien ciev, vďaka čomu ovplyvňuje prietok krvi v nich. Je bohatým zdrojom vitamínov. Obmedzuje proces oxidácie tukov, čím predchádza ukladaniu cholesterolu na stenách tepien. Má široké výživové a antitoxické vlastnosti.

ProCardiol® (patentovaná receptúra zmesi antioxidantov získaných z extraktov rôzneho ovocia a zeleniny) podporuje výkon srdca a upravuje krvný tlak. Zlepšuje prekrvenie srdcového svalu a podporuje rekonvalescenciu pri ochoreniach srdcovo-cievneho systému. Posilňuje cievy a krvné vlásočnice, preto je odporúčaným výživovým doplnkom pre tých, ktorí chcú predísť zdravotným problémom súvisiacich so srdcom a obehovým systémom. Srdcovník sa používa pri zmierňovaní problémov so srdcom, zvlášť tých, ktoré majú pôvod v emocionálnom základe. Mierne znižuje krvný tlak a zvyšuje výkon srdca. Je bohatým zdrojom fenylpropanoidov, ktoré majú ochranný vplyv na srdce a celý srdcovo-cievny systém. V jeho extrakte sa nachádzajú mnohé flavonoidy, ktoré posilňujú steny ciev.

Šišiak bajkalský obsahuje biologicky aktívne látky - antioxidanty, účinne podporujú odstraňovanie ťažkých kovov z organizmu a spomaľujú neželateľné zmeny, ku ktorým dochádza v cievach. Flavonoidy posilňujú činnosť srdca, podporujú okysličenie krvi a zlepšujú periférne prekrvenie.

Súvisiace produkty

Kontaktný formulár k produktu
Produkt *
Meno a priezvisko *
Telefón
Email *
Vaša správa *
Odpíšte kód z obrázka
verify

© 2024 CTRL + C, s.r.o. • tvorba eshopu cez UNIobchod, webhosting spoločnosti WEBYGROUP